Skip to content Skip to footer

Rahmani Büyüler

Rahmani Büyüler

Rahmani ilimler adem oğullarının aklının sınırlarıdır, Yetenek meselesi değil aslında bir anlaşma işidir. Diğer alemlerde bulunan dostlarımız ile sürekli bir anlaşma içerisindeyizdir.

Biz burada sizler ile dostlarımız arasında bir köprüyüz daha doğrusu tercümanlık yapmaktayız. Bu konuda katı kurallar bulunmaktadır. Hiç bir zaman bu konuda yetkin olmayan inasanlara güvenmemelisiniz.

İfrit

Cinlerin en güçlülerinden olan soyut varlıklardır. İfrit; insanın bedenine girenlerdir ve savaş başlatıp istila edenlerdendir, genelde girdiği bedenin sahibini delirtir ve cürüm hale düşürür. En büyük ameli cinselliktir ele geçirdiği beden ile ilişkiye girer veledi zina türemesini sağlar. Besmelesiz yatan insanın eşi ile paylaşımda bulunur ve yuvasını bozar elde eder. İfritler, tehlike sınıfında en üst düzeyde olan cinlerdir. Zarar verme yönünden ölümcül sonuçlar doğurur. Kişiye hastalık verebilir, gerekirse öldürebilirler. Ancak bu durum onlar için yasaklanmıştır.(Bu yasağa uymayan kabilelerde mevcuttur) İfritlerin, alim kişilere olan haseti bilindiğinden, eski dönem alimlerin ifritlerden korunmak için çeşitli dua ve sembolleri üzerlerinde taşıdığı bilinir. İfritler, ormanın çok sık iç kesimlerinde ve derinliklerinde yaşarlar. Yaşadıkları bölgede vahşi hayvanların ve kuşların barınamadığı söylenir. Asla kendi bölgelerinden insanların yaşadıkları kalabalık yerlere gelmezler. İnsanların kılığına girmezler ve yakın tarihte bir musallat olayları da olmamıştır.

 

First icon

Some description text for this item

Second icon

Some description text for this item

Third icon

Some description text for this item

Tıkla Ara