Skip to content Skip to footer

Kara Büyü Nedir? 

Günümüzden geçmişe doğru gittiğimiz zaman büyücülük ve büyü yapımının tarihinin çok eskilere dayandığını görmekteyiz. Gerek dini kaynaklar olsun, gerekse de rivayetlerden duyula gelsin büyü yapımı ile alakalı olarak birçok olaylara ve durumlara rastlamaktayız. Büyü her dönemin kendi ihtiyaçlarına cevap vermekte olan bir aracıdır. Büyüler kendi içinde de çeşitli kategorilere ve kategori içerisinde de sınıflara ayrılmaktadır. Bu büyü kategorisinden birisi de kara büyü kategorisidir. Kara büyü habis emelli büyü sınıflarının yer aldığı çok geniş bir kategoriye ev sahipli yapmaktadır. Kara büyünün yapımında ki hedef kişilerin kısa süreç içerisinde aklını yitirmesi, delirmesi, psikolojik olarak kendinden geçmesidir.

Kara büyü bir kişiyi kuvvetli bir şekilde etkisi altına alarak, o kişiyi rahat bir şekilde kontrol edebilmenizi sağlamaktadır. Ancak kara büyünün uygulanması İslam dinine göre büyük bir günah olup, yapanların Allah’ın gazabına uğramasına sebebiyet vermektedir. Büyünün ortaya çıkış amacı ise manevi rahatsızları çözebilmek içindir. Lakin geçmişten günümüze birçok medyum veya büyücü büyü yapımını kötü emeller için kullanmaktadır. İslam dinine göre ise büyünün iyisi ya da kötüsü kesinlikle çok büyük bir günah sayılmaktadır. Kara büyü kategorisi, ak büyü kategorisinden farklı olarak bir kişinin malı ya da canı üzerine yapılmaktadır. Kara büyünün yapılmasında ki genel amaç kişinin büyü sonucunda zarar ve ziyana uğramasıdır. Kara büyüler, ak büyülere nazaran etkisini daha kuvvetli bir şekilde gösterip, kolayca bozulamayan büyülerdir. 

Kara Büyü Nasıl Yapılmaktadır? 

Kara büyünün kendi içerisinde birçok büyü çeşitleri var demiştir. Lakin Kara büyü isminde de diğer kara büyülere nazaran çok daha etkili olan ve uygulandığı zaman bir kişiyi delirtip, intihar etmeye kadar götürebilen bir kara büyüde bulunmaktadır. Bu kara büyüyü birçok medyum yapmaktan kaçınmaktadır. Çünkü bu büyü o kadar etkilidir, sonucunda sadece büyüyü yapan kişiyi etkilemeyip, hem yapanı, hem de yaptıranı dahi etkilemektedir. Kara büyü o kadar kuvvetlidir ki yapılan kişinin kendisinin psikolojisini alt üst edip, belki de öldürdükten sonra o kişinin aile bireylerine ve fertlerine de geçmektedir. Normal kara büyülerde enerji aleminde ki normal ruhani varlıklar, yani cinler yardım ederken, bu tek kara büyüde ise cinler aleminin padişahlarının yakınları ya da bizzat kendisi yardım etmektedir. 

Kara büyü yapımı çok meşakkatli olduğu gibi bozumu da çok zor olup, hatta bazı zamanlar mümkün bile değildir. Bizler ise bu yazı içeriğimizde siz değerli okuyanlarımıza çok detaya girmeden kara büyünün uygulanışından bahsetmeye çalışacağız. Ancak, size tavsiyemiz kesinlikle kara büyüyü yapmamanızdır. Öncelikli olarak büyü yapılan kişinin fotoğrafı, annesi ismi, anne doğum tarihi, kendi ismi, kendi doğum tarihi, elbisesinden bir parça, saç teli, sakal teli ya da tırnak gibi bilgi ve materyaller gerekmektedir. İkinci olarak siyah bir domuz kurban edilmesi gerekmektedir ve bu kurban edilen domuzun kanının bir bölümü alınıp, kişinin fotoğrafı 7 gün içerisine bırakılmalıdır. Aynı zamanda yine bu domuzun bağırsağı da alınıp, 3 gün boyunca kapalı bir alanda bekletilmelidir. Üçüncü olarak 7 gün bekletilen şahsın fotoğrafı alınıp, kurutulduktan sonra resmin boş bir bölümüne kişinin şahsi bilgileri eklenmelidir.

Tabi ki bilgilerin işlenme sırasında domuz kanı ile karıştırılmış olan ve içerisinde soğan, sarımsak kabuklarının küllerinin yer aldığı mürekkep kullanılmalıdır. Bu arada da kara büyü için gerekli olacak sözcükler ve ritüellerde uygulanmalıdır. Dördüncü olarak 3 gün bekletilmiş olan domuz bağırsağı çok farklı niyetler ile kurban edilmiş olan siyah bir keçinin etleri sıyrılmış bacak kemiğine sarılmalıdır. Bu sarılma işlemi esnasında kişinin fotoğrafı da yakılıp, külleri üzerine serpilmedir. Beşinci olarak keçinin bacak kemiği önce domuzun derisine, daha sonra da keçinin derisine sıkıca sarılıp, bağlanmalıdır. Son etapta ise kara büyü alınıp, kullanılmayan ve derinliğinden emin olunan bir kuyuya atılmalıdır. Böylelikle kara büyü tamamlanmış olup, etkisi 17 gün ile 71 gün arasında kendisini göstermektedir. 

 

Add Comment

Tıkla Ara