Skip to content Skip to footer

Zayıflama Büyüsü Nedir? 

Zayıflama büyüsü bir bireyin spor gibi, ilaç kullanımı gibi, diyet yapmak gibi tüm yöntemleri denemesine rağmen hala zayıflamadığı gibi üstüne üstük sürekli kilo alması halinde kullanılan bir büyü çeşididir. Tabi ki zayıflama büyüsü tek başına zayıflamanıza etkili olacak değildir. Siz yine bu büyüyü uygulattıktan sonra normal egzersiz uygulamalarınıza devam edebilirsiniz. Zayıflama büyüsünde ki amaç, kişinin sürekli yemek yeme arzusuna engel olmaktır. Çünkü bir kişi üzerinde negatif etki yaratan varlıklar (cinler) var ise o kişiye sürekli yemek yeme arzusunun enerjisini gönderir ve kişi de diyet ya da egzersiz yaparken aynı zamanda da sürekli yine yemeye devam eder. Böylelikle de yapmış olduğu diyet ya da egzersizin hiçbir önemi kalmaz. Zayıflama büyüsü ak büyü kategorisindedir. Zayıflama büyüsü bir kişi kendisine yaptırabileceği gibi sevdiği bir arkadaşına, akrabasına ya da aile fertlerine de aşırı kilolarından kurtulabilmesi amacı ile yaptırabilmektedir.  

Zayıflama Büyüsünün Uygulama İşlemleri Nelerdir? 

Zayıflama büyüsü yapılacak olan kişinin (kendisi de olabilir) şahsi bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bilgiler ise kişinin annesinin ismi, doğmuş olduğu tarih (gün, ay ve yıl olarak), kendisine ait şahsi fotoğrafı (kilolu hali olacak resim) gibi şeyler gerekmektedir. Bu büyüyü her dine mensup olan medyum ya da büyücüler yapabilmektedir. Biz burada sizlere Müslüman medyumların ya da büyücülerin uyguladığı zayıflama büyüsü işlemlerinden bahsedeceğiz. Yukarıda istenilen bilgiler dışında büyünün yapım işlemi için kullanılacak olan bazı materyallerde bulunmaktadır. Bu materyalleri ise medyumun ya da büyücünün kendisi özel olarak ülke içi ya da ülke dışından sipariş ederek getirtmektedir. Birinci aşamada enerji boyutunda ki ruhani varlıklara (cinlere) bir adak kesilerek sunulur.

Bu adağın özellikle zayıf bir küçükbaş (keçi ya da koyun) olması önemlidir. Adak kesilme esnasında zayıflama büyüsü uygulanacak olan kişinin kilolu hali olan resmi adağa gösterilir ve adak o fotoğrafa bakar halde canını teslim eder. İkinci aşamada adağın kanında bir miktar alınır ve etleri ise fakir ve yoksul olan (özellikle aç olan ve zayıf olan) kişilere dağıtılır. Üçüncü aşamada adaktan alınan kan, yurt dışından özel getirtilmiş özünde incir ağacı sütü, soğan ve sarımsak olan mürekkep ile karıştırılır. Dördüncü aşamada kan, incir ağacı sütü, soğan ve sarımsak özlerinin bir arada olduğu mürekkep kullanılarak kişinin kilolu resminin arka boş bölümüne kişiye ait olan şahsi bilgileri yazılır ve aynı zamanda da özel simgeler çizilerek, çeşitli dualar okunur. Son aşamada ise fotoğraf kesilen adağın derisinden bir parçaya sarılarak bir hurma ağacının altına gömülür. Böylelikle büyü işlemi tamamlanmış olur. Kişi büyü bittikten sonra etkilerini minimum 7 gün ile maksimum 14 gün içerisinde görmeye başlar. 

Zayıflama Büyüsü Nasıl Etki Etmektedir? 

İsminden de belli olduğu gibi zayıflama büyüsü bir kişinin ya da bir kişinin zayıflamasını istediği başka bir kişiye karşı yaptırabildiği büyüdür. Yani kişi bu büyüyü hem kendisine uygulatabilir, hem de başkasına karşı yaptırabilir. Kişi yukarıda verdiğimiz zayıflama büyüsünü tam olarak yapabilen bir medyum ya da büyücüye yaptırdıktan sonra zaman içerisinde iştahının kapandığını ve yaptığı sporlardan ya da egzersizlerden olumlu sonuçlar aldığını kendi gözleriyle görecektir. Zayıflama büyüsünün son aşamasında hurma ağacının altına gömülen büyüde ki mürekkebin özü, çelimsiz kesilen adağın derisine işledikçe kişi günden güne kilolarında kurtulmaya başlayacaktır. Büyüden beklenilen sonuç tam olarak yerine gelip, kişi örneğin 100 kilo iken 50 ya da 60 kiloya kadar indiyse artık o büyü görevini layıkıyla yerine getirmiş demektir. 

 

Add Comment

Tıkla Ara